Warsztaty kulinarne dla dzieci – Małe Przyjemności

 

Rozpoczęliśmy wakacje. Niby mamy więcej czasu wolnego, dłużej śpimy, a mimo to mam wrażenie, że to właśnie teraz dużo więcej dzieje się w naszym życiu. Gdy pogoda dopisuje jeździmy na basen, późnymi popołudniami przesiadujemy na placach zabaw, a do gdy do tego dojdą jeszcze dodatkowe warsztaty lub zajęcia to całe dnie nie ma nas w domu. Ale nie będę narzekać, bo fajnie jest spróbować i doświadczyć czegoś nowego, czego chłopcy jeszcze nie robili, choć bardzo chcieli. Tak było z warsztatami kulinarnymi dla dzieci, o których myślałam już od dłużej chwili i na które zabrałam Ignasia do studia Małe Przyjemności.

 

IMG_1465

IMG_1455

IMG_1580 12

IMG_1447

 

Studio kulinarne Małe Przyjemności to bardzo sympatyczne i przyjazne miejsce w którym organizowane są warsztaty dla najmłodszych dzieci, nastolatków, dorosłych oraz całych rodzin. Dla Ignasia wybrałam zajęcia w których uczestniczą tylko dzieci, bez asysty rodziców. A wiecie co to oznacza? Półtorej godzinki wolnego, a przynajmniej spokojnego czytania czasopisma lub książki w części relaksacyjnej kiedy nasze pociechy razem z Paniami prowadzącymi przygotowują posiłki lub napoje :) Dla mnie bomba!

 

IMG_1404

IMG_1397aa

IMG_1399a

 

Podczas zajęć dzieciaki przygotowały lody truskawkowo-bananowe, shaki truskawkowo-szpinakowe oraz bułeczki drożdżowe z dżemem rabarbarowych, które kilka dni temu piekliśmy razem na drugie śniadanie :)

 

IMG_1407 copy 4aa

IMG_1410aa

IMG_1413

IMG_1419 copy

IMG_1429

IMG_1440 1 copy

IMG_1430

IMG_1435

IMG_1462

IMG_1558a

IMG_1467

IMG_1480

IMG_1488

IMG_1508

 

Jeżeli zastanawiacie się czy warto wysyłać dzieci na takie warsztaty, to bez zastanowienia powiem Wam, że TAK! W szczególności gdy Wasze dzieci wykazują zainteresowanie gotowaniem. Ignasiowi warsztaty bardzo się podobały. Tempo nie było za szybkie, na wszystko spokojnie starczało czasu, a część potraw dzieciaki przygotowywały wspólnie, dzięki czemu było jeszcze bardziej sympatycznie :) Już teraz wiem, że do Małych Przyjemności wrócimy na warsztaty dla dzieci albo rodzinne, które wyjątkowo mocno zainteresowały naszego tatę :)

 

IMG_1434

IMG_1543

IMG_1517

IMG_1522

IMG_1528

IMG_1588

 

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
 
 • arbuziaki.pl

  Ha! Ale sobie narobiłam :) Pokazałam Marcinkowi Wasze zdjęcia i powiedziałam co to…i teraz nie mam wyjścia, muszę go zabrać na coś takiego bo chodzi i meczy mnie biedak ze on tez chce :)

  • Nawet nie zwlekaj! Ja żałuję, że tak długo czekałam, bo Ignaś jest zachwycony warsztatami. Było sympatycznie, wesoło i smacznie, a młody tak się kulinarnie wciągnął, że teraz przy każdym gotowaniu asystuje :) czekam już aż mi zaserwuje dwudaniowy obiad ;)

   • arbuziaki.pl

    Monika, po Twoim wpisie przekopałam pół internetu i chyba w Gdyni niczego takiego nie organizują. A Ty jak ich znalazłaś, bo może ja kiepsko szukam…

 • Cieszę się, że wygrana w konkursie na naszym blogu się podobała :)

 • Świetna sprawa :) Moja córka chętnie by na takie zajęcia poszła!

 Copyright © 2018 lemoniada. Wszystkie prawa zastrzeżone.