Sorter sensoryczny Rubbabu

Lubię zabawki wielofunkcyjne! A gdy te stymulują i rozwijają dziecięce umiejętności to lubię je jeszcze  bardziej. Taki jest nasz nowy, warzywny sorter sensoryczny firmy Rubbabu.

Sorter jest wykonany z naturalnego kauczuku, co jest świetnym rozwiązaniem, bo zabawka jest miękka i jest bardzo przyjemna w dotyku. Część warzyw została posiada aksamitną powłokę co dodatkowo stymuluje maluchy.

Układanka ma kształt pomidora i składa się dwóch części – czerwonej platformy w której umieszczono zagłębienia do układania warzywek oraz zielonej szypułki, które można rozdzielać i łączyć. Na powierzchni pomidora znajduje się 7 wyprofilowanych zagłębień, w których należy umieścić warzywa. W zestawie jest kukurydza, dynia, groszek, ziemniak, papryka, marchewka oraz grzybek.

Układanka wspiera rozwój małych rączek, pobudza logiczne myślenie, uczy rozpoznawania niestandardowych kształtów i pomaga w nauce nazw warzyw. A gdy dziecko podrośnie może z powodzeniem służyć jako wyposażenie zabawkowej kuchni.

W asortymencie Rubbabu znajdziecie wiele sensorycznych piłeczek o różnorodnej fakturze oraz samochodzików – wszystkie wykonane z tego samego tworzywa.