Śnieg

 

IMG_5277a

IMG_5290

 

Już zeszłej zimy na niego czekaliśmy, ale nie dane nam było się nim cieszyć, bo prawdziwa, śnieżna zima nie dotarła na Mazowsze. W związku z tym oczekiwania były ogromne kiedy w czwartek, po południu zaczął padać śnieg. Początkowo malutki i zbity, a potem gesty i zbity. Chłopcy nie schodzili z parapetu w kuchni, gdzie z przyciśniętymi do szyby nosami patrzyli jak za oknem robi się biało. Muszę przyznać, że ja też dawno nie cieszyłam się tak na widok lecących z nieba płatków. Po niecałej godzinie okolica wyglądała tak magicznie, że kilka minut później już ciągnęliśmy sanki. Bialutki puch otulający drzewa i krzewy, trzeszczący pod butami zdominował nasz cały weekend. Nie ważne skąd wracamy, ze spaceru po lesie, szybkiego wyjścia do sklepu czy ze zjeżdżania na sankach, chłopcy i chcą wracać do domu. Każde wyjście na śnieg to taka radość, że nawet ja zaczynam odczuwać przyjemność przebywania na mrozie – a zmarzlak ze mnie niemiłosierny ;) A gdy patrzę na moich chłopaków, oblepionych śniegiem, z czerwonymi od mrozu policzkami, dziko śmiejących się podczas zjazdów z górki, dochodzę do wniosku, że jednak najpiękniejsze rzeczy w życiu są za darmo.

 

IMG_5332 kopia 4aaapsad

IMG_5367 — Odzyskano kopia2a

IMG_5369a

IMG_5374aaa

IMG_5442aaa

IMG_5447 1 kopia 2 smaalll 2a

IMG_5446aa

 

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
 
 • Masz zawsze tak „czyste” i wyraźne zdjęcia….. Jak Ty to robisz?? gdybys nie mieszkała tak daleko to wprosiłabym się na jakiś kurs :)

  • Dziękuję :) w 1/3 to zasługa dobrego sprzętu, w 1/3 mojego oka, ale najwięcej magii dzieje się w Photoshopie! Używasz? Bo mogę Ci co nie co podpowiedzieć on-line :)

   • Bardzo Ci dziękuję kochana za szczere chęci, ale nie posiadam photoshopa i nie używam :) mam taki skromny programik do obróbki zdjęć i wykorzystuje go tylko do przyciemnienia lub rozjaśnienia lub ewentualnie bawię się z balansem bieli :) Choć nie przeczę, ze czasem chciałabym wygładzic cerę albo zmienić tło na zdjęciu :) Swoją drogą musze kupić obiektyw bo moj jeden ulubiony się zepsuł :(

 • zazdroszczę takiej ilości śniegu … my czekamy i czekamy aż pojawi się go więcej, mam nadzieję że ta chwila wkrótce nastąpi.
  Cudowne zdjęcia :)

  • Dzięki :) i co, macie śnieg? Bo wysłałam do was dwie śnieżne chmury :)

   • Mamy!!!, dzisiaj spadła taka ilość śniegu, że jesteśmy wszyscy mega zadowoleni. Wiem już czyja to zasługa i dziękuję bardzo :)
    buziaczki :*

 Copyright © 2018 lemoniada. Wszystkie prawa zastrzeżone.