Puzzle rodzinne Wybitni naukowcy – Mudpuppy

Ostatnio miałam przyjemność porobić zdjęcia nowym puzzlom firmy Mudpuppy. Bardzo mnie ta współpraca ucieszyła, bo bardzo lubię ich zabawki, a puzzle w szczególności. Ale jeszcze bardziej z tej współpracy cieszyli się chłopcy, którym dawno wszystkie nasze puzzle się już znudziły. Jako pierwsze do złożenia wybraliśmy 500-elementowe puzzle rodzinne z wybitnymi naukowcami.

Powiem Wam, że ułożenie tych 500-elementowych puzzli to było spore wyzwanie. Wbrew pozorom wcale nie jest łatwo je ułożyć (i w sumie dobrze), bo wiele elementów i kolorów jest do siebie bardzo podobnych. Myliliśmy twarze i napisy, przez co złożenie całego obrazka zajęło nam dobre trzy godziny, a układaliśmy je we czwórkę.

Gdy skończyliśmy układanie puzzli poszukaliśmy informacji odnośnie wszystkich naukowców umieszczonych na ilustracjach i to było równie fajne jak samo składaniu tych puzzli. Chłopcy poznali co nie co świat nauki i ludzi z nim związanych, a także ja poszerzyłam swoją wiedzę, bo kilku z tych naukowców nie znałam.

 

Puzzle Wybitni Naukowcy kupicie tutaj -> klik.