Proszę mnie przytulić

 

Książka „Proszę mnie przytulić” Przemysława Wechterowicza to MUST HAVE w biblioteczce każdego dziecka. Książeczka opowiada niezmiernie sympatyczną historię taty Niedźwiedzia i jego synka Niedźwiadka, którzy pewnego wiosennego dnia postanawiają wyściskać wszystkich mieszkańców lasu. Mogłoby się wydawać, że książeczka jest o niczym, bo nie ma w niej żadnych niesamowitych przygód czy historii. Nic bardziej mylnego. Cała książka koncentruje się na kwintesencji bliskości, miłości i przyjaźni, czyli przytulaniu, które jak się okazuje, potrafi być bardzo ciekawe!

 

1 (8)

2 (10)

3 (13)

9 (8)

 

Moi chłopcy pokochali te książkę nie tylko ze względu na przesympatyczne i pełne humoru perypetie taty Niedźwiedzia i jego synka, ale i za ilustracje Emilii Dziubak. Sympatyczne, wesołe, pełne małych i dużych stworzonek. Jest to swoisty atlas leśnych zwierząt. I nie tylko leśnych! „Śmiało chłopcy! Przytulanie to moja największa pasja” powiedziała Pani Anakonda. Kogo udało się niedźwiadkom przytulić, a o kim zapomnieli musicie sami przeczytać, bo ja już więcej nic Wam nie powiem ;)

 

4 (9)

5 (12)

6 (10)

8 (9)

 

Polecam tę książkę każdemu, ale przede wszystkim tatom w ramach wieczornego czytania. I uważajcie, bo czy tego chcecie czy nie, po tej lekturze czeka Was porządna porcja przytulania.

 

Ta książka została Wam przedstawiona w ramach projektu „Przygoda z książką”, którego pomysłodawczynią jest Dzika Jabłoń, a o której wiem od Marty z  Domowego bajzlu, który często odwiedzam.

 

przygody-z-ksiazka-logo2