Początek

 

Z pierwszym w tym roku wpisem trochę się ociągałam, ale nie dziwcie się. Tak przyjemnie było leniuchować, odpoczywać i po prostu być razem. Na spokojnie, nigdzie się nie spiesząc! I właśnie dlatego, w tym roku postanowiłam nie robić żadnych noworocznych postanowień ani listy celów do osiągnięcia. Oszczędzę sobie frustracji i nerwów, że znowu plany  się odwlekają w czasie i zamiast tego będę żyć chwilą. Będę się nią cieszyć, nią nasiąkać, uwieczniać i chować w pamięci na starość :)

 

1 (5)

 

Końcówkę starego roku spędziliśmy, tak jak i większość z Was – na przygotowywaniach do powitania nowego. Tylko zamiast siedzenia u fryzjera i wybierania dodatków do sukienki, my gotowaliśmy, wieszaliśmy ozdoby i dmuchaliśmy balony.

 

2 (6)

3 (4)

 

Zanim przyszli nasi znajomi, zrobiliśmy sobie z chłopcami małego Sylwestra, w razie gdyby nie wytrzymali do północy. Z zimnymi ogniami, Piccolo w kieliszku i puszczanymi specjalnie dla nich fajerwerkami.

 

5aaaaa

IMG_7240a

4 (5)

6 (6)

7 finishh

8 (4)

8za

9 (4)

10 (5)

11 (4)

12 (3)

13 (2)

 

Były też szaleństwa z balonami i oczywiście – okładanie się nimi! W końcu można było bratu porządnie przyłożyć ;) Chłopcy tak się wyszaleli, że już o 18:30 obaj spali! Czyżby w Piccolo były jakieś procenty, o których nie wiemy?

Janek obudziły wybuchy petard i po raz pierwszy w życiu oglądał fajerwerkowe show. Podobało mu się tak bardzo, że od ciągłego śmiechu nie mógł złapać oddechu. Długo jednak z nami nie posiedział, bo chwilę po tym jak okolica zamilkła, drzemał razem z bratem na kanapie, zostawiając dorosłych z meksykańskimi przekąskami. Hmmm, pysznie się objedliśmy. Polecam rewelacyjny przepis na krewetki <tutaj> i guacamole <tutaj>.

 

15

16

18 a

19

20 a

21

 

A pierwsze dni 2015 roku spędziliśmy na słodkim leniuchowaniu. Do południa biegaliśmy po domu w piżamach – dawno tego nie robiłam! Graliśmy w gry – we wszystkie jakie mamy i to nie raz, układaliśmy puzzle i oglądaliśmy filmy – jeden nawet udało się mojemu mężowi obejrzeć do końca! Biorąc pod uwagę fakt, że na 99% z nich zasypia najpóźniej w połowie, można powiedzieć, że to ogromny sukces ;) Oby cały 2015 był ich pełny!