Pierwsze urodziny bloga + KONKURS

 

Wróciliśmy. Niezbyt chętnie, ale kto by był zadowolony opuszczając takie cudowne miejsce. Jednak zanim zarzucę Was niezliczoną ilością zdjęć z naszej wyprawy, chcę Was przywitać konkursem. Fajnym konkursem. Ze sporą ilością nagród. Konkurs robię z okazji pierwszych urodzin bloga, które były kilka dni temu. My z tej okazji dzisiaj, zaraz po śniadaniu objadaliśmy się donatami i lodami, które są zdecydowanie bardziej na miejscu w taki upał, niż tort z bitą śmietaną :)

 

IMG_9666a

IMG_9671

IMG_9617aa both

IMG_9661 — Odzyskano 2

 

Lemoniadzie stuknął rok. To był bardzo fajny rok, w którym dużo się działo. Rok pełen kreatywnego działania, zabaw, podróży, nowych znajomości, weryfikacji starych, rozwijających projektów, ale co najważniejsze wielu wyjątkowych chwil, których nie zapomnę do końca życia.

 

Bardzo Wam wszystkim dziękuję, że towarzyszyliście nam w tym czasie i mam nadzieję, ze nadal będziecie to robić. Dziękuję, że jest Was coraz więcej i co najważniejsze, że systematycznie do nas wracacie, co wywołuje uśmiech na mojej twarzy :)

 

Donatowe ozdoby pochodzą od TinyMe, link znajdziecie <tutaj>

 

Bez nazwy-1

 

A teraz zapraszam Was na urodzinowy konkurs, w którym mam do rozdania:

 

  • dwie DONATowe poduszko-pufy. Super zabawne i wygodne. Jedną z różową polewą (kod 1A) oraz drugą z polewą czekoladową (kod 1B)

 

IMG_1334 both

 

  • trzy DONATowe jojo z różową polewą (kod 2A)
  • trzy DONATowe jojo z niebieską polewą (kod 2B)

 

IMG_1362

 

oraz

  • pięć proporczyków do wyboru z tej kolekcji – link (kod 3)

 

IMG_1393 both

 

Aby wziąć udział w rozdawajcie należy:

 

  • udostępnić u siebie na fb informację o konkursie,
  • polubić Hello Donut, która zrobiła dla Was te piękne donaty, a która jeszcze przed chwilą nie miała żadnego fanpage’a – nie ma za co kochana,
  • polubić Lemoniadę, czyli nas jeżeli jeszcze tego nie robicie,
  • w komentarzu pod wpisem podać kod nagrody, w której losowaniu chcecie wziąć udział. Nie ma żadnych ograniczeń, więc możecie wziąć udział we wszystkich :)

 

Bawimy się przez następne dwa tygodnie, czyli do północy 02.08.2015. Wyniki zostaną ogłoszone 05.08.2015 u mnie na fb oraz na fb Hello Donut.

 

Powodzenia :)