Pętla edukacyjna Królik i spółka

Przeplatanka to jedna z najpopularniejszych zabawek dla maluchów. Ciekawa, zajmująca i ćwicząca małe rączki. To jeden z tych MUST Have’ów każdego dziecka, zaraz obok sortera, pierwszych puzzli, bączka czy cymbałków. Moi synowie ją mieli i się długo nią bawili, więc Helenka też swoją dostała, prosto z Janod‚owych nowości :)

Długo się nie zastanawiałam, którą pętle edukacyjną wybrać, bo kiedy ją zobaczyłam w nowościach, wiedziałam, że to ta. Przede wszystkim za kolory i rysunki – bajeczne są.  Za pomysł ze zwierzątkami – chowający się „w norce” królik jest Helenki ulubieńcem. Za wyjmowane marchewki i składanego pomidora – świetne urozmaicenie. Za jakość – bo zabawki Janoda są niezniszczalne.

Helenka dostała pętle na swoje pierwsze urodziny i od tamtej pory jest w ciągłym użyciu. Helenka jeździ koralikami i zwierzątkami z jednego końca na drugi, w pełnym skupieniu i przy całkowitym zaangażowaniu. Myślę, że jeszcze długo będzie ją to zajmować, bo zabawka dzięki swojemu niebanalnemu wyglądowi jest bardzo ciekawa.

Przeplatankę możecie kupić tutaj lub tutaj.