Papierowe bombki

 

IMG_2331

 

Bardzo lubię okres przedświąteczny. Te wszystkie przygotowania do świąt. Kupowanie prezentów i nerwowe czekanie na kuriera, pakowanie ich po nocach przy blasku choinki, wspólne oglądanie filmów świątecznych i pieczenie pierniczków. Jednak najbardziej lubię tę kreatywną cześć czyli robienie przeróżnych dekoracji. Jakiś czas temu znalazłam w internecie cudownie kolorowe ozdoby do druku – oczywiście nie mogłam im się oprzeć :)

 

IMG_2318

IMG_2317

 

Ozdoby są do pobrania, całkowicie za darmo na Paper Toys Art, bezpośredni link do nich znajdziecie <tutaj>. Wariantów jest aż osiem, od Mikołaja, przez uśmiechniętą choinkę, po bałwana! A jedyne co musicie zrobić to pobrać je, wydrukować i kleić. W kwestii wykorzystania zostawiam Wam wolną rękę, bo można je wykorzystać na wiele sposobów. Jako bombki – wystarczy tylko dokleić im sznureczek, dekoracja stoły wigilijnego czy też komody. Mogą też być czapeczkami – jak podpowiadają chłopcy, którzy ten wariant sami sprawdzili ;)

 

IMG_2323

IMG_2340 1aa

IMG_2322a

IMG_2343

IMG_2347 739aa

IMG_2348 739

IMG_2331

 

 

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
 
 • Julia Orzech

  Monika, drukowałaś w domu? Na jakimś specjalnym papierze? Bo tak ładnie błyszczą i kolory mają piękne:) Oczywiście podkradam i bardzo dziękuję :)

  • Drukowałam u znajomej na zwyklym papierze, ale ona ma jakąś lepszą drukarkę, bo u męża w pracy jest atramentowa i kolory sa bledsze i matowe! I nie na za ci dziękować :)

 • Zwykła Matka

  Cudne!!!!!

 • Gośka Budzowsk

  Są pdzepiękne i każde dziecko sobie poradzi

 Copyright © 2018 lemoniada. Wszystkie prawa zastrzeżone.