Mieszkanie na sprzedaż – ul. Belgradzka

 

 

Mam do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie oddalone 3 minuty pieszo od stacji metra Natolin. Pod blokiem znajduje się także przystanek autobusowy oraz wiele sklepów wielobranżowych. W bliskiej okolicy jest kilka szkół podstawowych, przedszkoli oraz żłobków, zaś za blokiem znajduje się mały park z placem zabaw. Blok jest monitorowany i całodobowo chroniony. W bloku znajduje się rowerownia i wózkarnia.

 

Mieszkanie jest 4-pokojowe o łącznej powierzchni 84,5 m kw . Składa się z dużego salonu o powierzchni 22 m kw otwartego na kuchnię – 9 m kw (która kiedyś była całkowicie osobnym pomieszczeniem), trzech oddzielnych pokoi (o powierzchni 12,4m, 12m i 9,5m), przedpokoju o powierzchni 12m z dwustronną szafą, 5m łazienki i osobnego WC (1,7m). Mieszkanie posiada także ogród zimowy (5m) oraz dwa balkony, jeden przy salonie, drugi przy pokoju nr 3. Do mieszkania przynależy także 9m komórka lokatorska (wliczona już w cenę nieruchomości).

Posiadamy w loku także miejsce postojowe na poziomie 1, które można zakupić w cenie 30,000 zł.

 

 

Mieszkanie urządzaliśmy dla siebie, więc zainwestowaliśmy w bardzo dobre materiały. Na podłodze położyliśmy deskę dębową, olejowaną, którą można bez problemu cyklinować i na nowo zaolejować, polakierować czy wybarwić poprzez ługowanie. W kuchni, przedpokoju i łazience położyliśmy gres polerowany 60×60 firmy Novabell. Drzwi wewnętrzne są firmy Gerda z zamkami antywłamaniowymi tej samej firmy. Zaś drzwi wewnętrzne to produkt firmy Porta.

 

Salon o powierzchni 22 m otwarty na kuchnię o powierzchni 9m. Okna salonu i kuchni skierowane są na wschód, na ulicę Belgradzką.

 

 

Przy salonie znajduje się ogród zimowy o powierzchni 5m kw.

 

 

W kuchni znajduje się indywidualnie zaprojektowana zabudowa meblowa z najlepszym sprzętem AGD na jaki w tamtej chwili byliśmy w stanie sobie pozwolić czyli zabudowaną lodówką firmy Liebherr Icuns, piekarnik Samsunga z opcją pieczenia na dwóch osobnych obiegach, płytę indykacyjną Beko, zabudowany w szafce okap Faber Inca Plus, zmywarka Teka oraz kamienny zlew firmy Blanco Galago.

 

 

W przedpokoju znajduje się pojemna, dwustronna szafa z szufladami oraz półkami. Część znajdująca się na przeciwko wejścia ma lustrzane, przesuwane drzwi.

 

 

Widok na szafę od strony łazienki i WC.

 

 

W korytarzu, na prawo od drzwi wejściowych znajduje się kolejna dwustronna szafa, którą widać na zdjęciu niżej. Jej druga strona znajduje się w sypialni.

 

 

Sypialnia o powierzchni 9 m kw. Okna skierowane są na zachód.

 

 

W łazience znajduje się robiona na wymiar szafka z 2 szufladami, komorą na kosz na brudną odzież oraz wnęka na pralkę. Na szafce znajduje się zlew nablatowy firmy KOŁO oraz bateria firmy KLUDI. W łazience znajduje się kabina prysznicowa (80x100cm) z niskim brodzikiem firmy Radaway z baterią prysznicową firmy KLUDI. W ścianę nad zlewem zostało wklejone ogromne lustro, dzięki któremu łazienka wydaje się dużo większa. Na ścianach położone zostały białe kafle firmy NovaBell o wymiarach 25×60.

 

 

W osobnym WC znajduje się podwieszany sedes firmy KOŁO, mały zlew tej samej firmy oraz kran i syfon firmy KLUDI. Nad sedesem znajduje się szafka z czterema komorami.

 

 

Pokój nr 2 o powierzchni 12,5 m kw. Okna wychodzą na wschód, na ulicę Belgradzką.

 

 

Pokój nr 3 o powierzchni 12 m kw z własnym balkonem z widokiem na park. Okna wychodzą na zachód.

 

 

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod nr 698 727 105 w celu uzgodnienia szczegółów i umówienia terminu zobaczenia mieszkania.