Jeżyki

 

Kilka miesięcy temu wstąpiłam do jednego z tych cudownych i przerażająco drogich sklepów z artykułami dla mam i dzieci. Podobało mi się w nim praktycznie wszystko, zaczynając od kredek, kończąc na pościeli. Najchętniej wykupiłabym cały asortyment, choć pewnie i tak by mi na wszystko nie starczyło! Przechadzając się po sklepie moją uwagę przykuły śliczne, kolorowe klocki konstrukcyjne z „kolcami”. Od razu przypomniało mi się jak podobnymi klockami bawiłam się w przedszkolu – niestety nie tak ładnymi, cóż, PRL! Za to pamiętam jak godzinami budowałam przeróżne konstrukcje z klocków.  Kiedy na półce zobaczyłam Bristle Blocks, od razu wiedziałam, że moi chłopcy też muszą takie mieć.
Wieczorem przeszukałam Internet w poszukiwaniu bardziej atrakcyjnej cenowo okazji. Niestety, okazało się, że na naszym rynku dostępne są klocki tylko dwóch firm, z czego ten tańszy nie cieszy oka, tak jak wariant droższy. Zawiedziona postanowiłam odłożyć to w czasie, ale przypadek chciał, że na największej platformie sprzedażowej online, ktoś właśnie postanowił sprzedać dużą paczkę, nowych klocków-jeżyków. Ponieważ cena była dużo niższa niż we wszystkich sklepach, bez większego zastanowienia kliknęłam „kup teraz” i tak staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami 112 klocków!

 

klocki 1

 

Dwa dni później, gdy otworzyliśmy przesyłkę miałam w oczach iskierki, zupełnie jak moi chłopcy. Klocki są prześliczne, cukierkowe, a żywe kolory sprawiają, że od razu chcesz się nimi bawić. Można z nich tworzyć dowolne kształty, budowle i pojazdy – tak jak nasza koparka z anteną :)

 

klocki 3

 

Wystarczy trochę wyobraźni i zabawa się zaczyna ;) Klocki są bardzo łatwe do łączenia ze sobą, ale niestety nie dla 2-latka, który potrzebuje przy tym naszej pomocy. Jeżyki na pewno przypadną do gustu 3 i 4-latkom. Nie muszę wspominać, że te klocki doskonale stymulują rozwój manualny i kreatywność maluchów, bo na to chyba już sami wpadliście. Jedynie napomknę Wam, że jednak żałuję, że nie kupiłam tych klocków już wtedy, bo to na prawdę świetna zabawka. Idealna na prezent i choć nie tania, warta jest swoich pieniędzy.

 

klocki 2

IMG_7614 kopia

 

Polecam, bo jest góra radości jak budowla się uda! :)