Dodaj koloru

 

Nie wszystkie dzieci lubią rysować lub kolorować. Wiem, bo Ignaś bardzo dług nie chciał nawet patrzeć na kredki. Nie wiadomo czemu zamiast swawolnie bazgrolić po kartkach, wolał uczyć się literek. Może rośnie mi pisarz? ;) Ale cierpliwie czekałam i wyczekałam, bez nachalnego nakłania czy proszenia o narysowanie kwiatka. Teraz nie ma u nas dnia bez kolorowania. Obaj chłopcy chętnie i często sięgają po kredki i tworzą te swoje głowonogi ;) Przy tak płodnej twórczości najlepiej jakby kredki były niezniszczalne, niczym kapitan Ameryka. Niestety, takich nie ma. Ale są takie, które prawie spełniają te kryteria. Są to kredki Woody od STABILO, które są z nami zdecydowanie najdłużej. Grube Woody świetnie nadają się do bazgrania po dużych powierzchniach papieru oraz wielkich kolorowankach. Do tego są bajecznie kolorowe, o intensywnych barwach przypominających pastele. I jakby tego było mało, nie sposób je złamać. Jak bum cyk cyk ;)

 

IMG_5193aa

IMG_5191aa

IMG_5205 1a

IMG_5234a

IMG_5247a

IMG_5175a

 

Ale kredki Woody zdeklasowały wszystkie inne kredki, po tym jak się okazało, że można nimi rysować po szybach! Wypróbowaliśmy raz i przepadliśmy. Genialna zabawa! Do takiego stopnia podoba się moim chłopakom, że nie pamiętam kiedy miałam czystą szybę przy drzwiach balkonowych ;)

 

IMG_8571aa

 

Rozpisałam się nad kredkami, a wcale nie je chciałam Wam dzisiaj pokazywać. Pierwsze skrzypce miały grać kolorowanki od Wee Gallery, w których zakochałam się od pierwszego… zajrzenia. Cudowne, wesołe ilustracje, ciekawa kreska i nie banalne pomysły to właśnie Wee Gallery. Nasza zażyłość zaczęła się od małej, podręcznej kolorowanki „32 sposoby na ubranie prosiaczka”, którą razem z kredkami nosiłam w torbie i która nie raz uratowała mi życie w kolejce u lekarza czy w urzędzie. Obecnie ubieramy liska, ale kiedy jesteśmy w domu sięgamy po wielkoformatową kolorowankę Colouring.

 

IMG_8678

IMG_5147aaa

IMG_5152 1a

IMG_5158za

IMG_5163 1

IMG_5166

IMG_5169aaaa

 

Coloring to jedna z najfajniejszych kolorowanek dla dzieci jakie wpadły mi w oko. I równie fajnie się je koloruje – wiem, nie raz się dołączam. Kolorowanka składa się z pięciu powielonych (pięć razy) ilustracji. Można pomyśleć, że to nudne, ale dla rodziców dwójki i większej ilości dzieci, to idealne rozwiązanie, dzięki któremu nikt nie narzeka, że też chciał ten sam rysunek – znacie to?! Do tego nasze kolorowanki idealnie zdają egzamin, kiedy Ignasia odwiedzają koledzy lub koleżanki z przedszkola.

 

No a teraz niespodzianka. Ogromna i fajna, a mianowicie mam do rozdania trzy zestawy nagród!

 

IMG_8631

IMG_8634 1

IMG_8646aaa both small

 

Pierwsza, główna nagroda to duża kolorowanka Colouring od Wee Gallery + zestaw 6 kredek Woody i zestaw 12 zapachowych flamastrów od STABILO

 

Druga nagroda to mała kolorowanka „32 sposoby na ubranie króliczka” od Wee Gallery + zestaw 6 kredek Woody i zestaw 12 zapachowych flamastrów od STABILO

 

Trzecia nagroda to mała kolorowanka „32 sposoby na ubranie misia” od Wee Gallery + zestaw 6 kredek Woody i zestaw 12 zapachowych flamastrów od STABILO

 

Aby wziąć udział w konkursie należy polubić:

– polubić STABILO,
– polubić Rybenię,
– polubić Lemoniadę.
– pozostawić po sobie ślad w komentarzu pod postem na stronie lub na fb :)

 

Konkurs będzie trwał tydzień, do północy 27 lutego 2016r, a zwycięzców ogłosimy w poniedziałek :)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
 
 • Julia Orzech

  Aaaaaa oczywiście, że bierzemy udział ;) Kolorowanki cudne! A kredki, którymi można pisać po szybie to już prawdziwy raj ;)

  • Ojej, mam nadzieję, że tym razem chłopcy Was wylosują, bo bierzecie udział w każdym naszym konkursie i taka cierpliwość w końcu musi zostać nagrodzona :)

   • Julia Orzech

    Monika, samo branie udziału też jest fajne. Ten dreszczyk emocji di wyników hihihih. A tak poważnie, to żal nie brać udziału, kiedy u ciebie takie fajności :)

 • magda chabierska

  Bierzemy udział z chęcią:) kredki przemówiły do mnie :) juz widzę radość córki z możliwości malowania po szybie :)

 • Anna Major Kamińska

  Z ogromną przyjemnością bierzemy udział. Odjazdowe są te kredki. Ciekawi mnie czy naszego Syna przekonają do kolorowania 😁 Może argument, że można rysować po szybie go przekona 😊

  • Nie wątpię w to, bo chyba nie ma dziecka, któremu nie spodobałoby się rysowanie po szybach :)

 • OLA Tralewska

  Bierzemy udział ale byłoby niespodzianka gdyby synus dowiedział się ze tymi kredkami można malować po szybach

  • Można je jeszcze moczyć w wodzie i malować jak akwarelami – bajeczne efekty powstają! Kiedyś sfotografuję je i pokażę :)

 • Aneta Paluch

  Ja i córcia też weźmiemy udział wszak flamastrów zapachowych nie mamy ….. .

 • Sylwia Mazur

  Te kredki to musi być naprawdę fajna zabawa i alternatywa do zachęty do rysowania, malowania itp. dla malucha. Moje dzieciaki zapewne były by zachwycone takim rozwiązaniem :)

  • Te kredki są u nas szałem! Można je jeszcze moczyć w wodzie i malować jak akwarelami. Muszę to kiedyś sfotografować, bo malunki wychodzą bajeczne :)

   A do konkursu już Was zaliczyłam :)

 • Maria Kasperczak

  Wspaniałe nagrody :) u nas też codziennie (kilka razy dziennie) kredki idą w ruch, często uzupełniam zapasy, dziewczyny uwielbiają kolorować, a starsza rysować, wrózki, zwierzęta, księżniczki i zamki

  • Znam to doskonale, bo moi też namiętnie rysują, a jeszcze chętniej temperują i wiele kredek już mi tak wykończyli. Całe szczęście Woodsy nawet przy intensywnym temperowaniu nie dają się tak łatwo ;)

 • Karolina Wizner

  Eh kobieto!!! Necisz , kusisz takimi pięknymi nagrodami, że jak szczęście mi nie dopiszę, to wpadnę w czarna rozpacz. A potem pewnie złożę zamówienie!! I to malowanie po oknie- cudowne!!

  • To nie ja kuszę tylko nagrody ;) nic na to nie poradzę, ze takie fajne! Będę za Ciebie trzymać kciuki przy losowaniu :)

 • weronika

  Ja i moja czworeczka uwielbiamy kolorowac i jak moja 5 kruszynka dorosnie troszke to tez dryg bedzie miala

  • Wow, czwórka! Cudownie. Też mi się marzy, tylko nie wiem czy ogarnęłabym wszystko i wszystkich ;)

   • weronika

    w sumie to mam 5 dzieci najstarsza ma 9 lat Roksana a najmłodsza to Zosia i ma 1 m-c. A moje pozostałe skarby to Filip 5,5 lat, Szymon 4 lata i Kornelia 2,5 roku :)

    • Teraz jestem pod jeszcze większym wrażeniem i podziwiam Was, bo to nie lada wyzwanie ogarnąć całą gromadkę. Ja przy dwójce dzieci robię tygodniowo minimum 4 prania i aż się boję pomyśleć ile to jest przy 5 ;) ale za to masz 2,5 razy więcej radości, miłości i dumy – a tego nie da nic innego! Cudownie jest czytać, że są jeszcze tacy rodzic jak Wy, dla których to dzieci są całym sensem życia! :)

 • Rozalia Drożdżyńska

  Wspaniałe :) nie ma mowy żeby nie wziąć udziału :)

 • ale świetnie mu to wyszło!!!! genialny zestaw, moja córka byłaby w siódmym niebie bo my akurat obydwie kochamy kolorowanie :)

 • Edyta Gaik

  walczę o nagrody kredki i kolorowanki są bardzo śliczne, fajne i ciekawe. W sam raz do zabawy z dzieciakami. My w weekend malowaliśmy, co prawda nie kredkami, ale farbami. Zabawa była super. Oto rezultaty muszę jeszcze mieć Mój must have dla dzieciaczków

 • Joanna Michalska

  Oj na szybach to my też byśmy sobie z miłą chęcią pomalowali, Kacpra nie trzebaby było dwa razy zapraszać do takiej zbawy :) No cóż czekamy na finał kolorowego konkursu :) Good luck!

  • Własnie wspisuję wszystkich graczy :) drukowanie, cięcie karteczek – ulala, tylu zgłoszeń jeszcze nigdy nie było ;) – i losowanie – do wieczora ogłoszę wyniki :)

 • Katarzyna

  Gram o nagrodę dla synka Karola

  • Katarzyna

   Kaśka Kowalska Kozłowska

  • :)

 • Ola Machnikowska

  Super nagrody, gramy i my! Oj szykuj się szybo balkonowa ;)

 • Anna Majzner

  :) lemoniada wyprzedza moje myśli, były już u nas malowanki po kartach,
  kartonach, papierze pakowym, podłodze i ścianach teraz czas na szyby :)

  • Hihihi, no t trzymam kciuki, za szyby, które odciążą trochę ściany ;) właśnie spisuję wszystkich graczy :)

 • Betty

  Również chętnie powalczę :) o te cudowności dla moich dwóch artystek Lenki i Laury. Tak się składa, że Lena ma wkrótce urodziny więc byłby to dla niej wspaniały prezent :)

 Copyright © 2018 lemoniada. Wszystkie prawa zastrzeżone.