Budujemy miasteczko z WayToPlay i Janod’em

W tym wpisie będzie dużo zdjęć, ale i zabawek na nich będzie kilka, a dokładnie cztery. Pokaże Wam je razem, żebyście zobaczyli jakie fajne rzeczy można stworzyć z różnych, nie zawsze idealnie do siebie pasujących zabawek.

Zacznę od jezdni WayToPlay, wokół której wszystko się dzieje. Jest to elastyczna droga do układania – genialny wynalazek. Wykonana z gumy, dzięki czemu jest giętka i można ją poprowadzić w miejscach, w których dotychczas było to nie możliwe. Chłopcy rozłożyli ją nawet na schodach ;)

Droga WayToPlay jest bardzo łatwa do złożenia, a jej ogromną zaletą jest to, że położona na podłodze nie przesuwa się przy każdym dotknięciu – wyobrażacie sobie poziom frustracji gdyby te wszystkie budynki i drzewa trzeba by było co chwilę poprawiać? Fajne jest też to, że w zestawie są rożne elementy takie jak przejście dla pieszych, ronda czy parkingi, co urozmaica zabawę i nadaje jej realizmu.

Wokół jezdni chłopcy rozstawili budynki i drzewa z zestawu Kubix City firmy Janod. Zestaw ten kupiony został dla Helenki, ale jak widać nadaje się także dla starszych dzieci ;) W zestawie są drzewa, domki, sklep, hotel i dworzec, które idealnie wpasowały się w scenerię miasta.

Ale żeby było jeszcze ciekawiej chłopcy wykorzystali kolejne Helenkowe klocki, też z serii Kubix, które podejrzeć możecie w tym wpisie, o tutaj.

Jest też stacja benzynowa i garaż w jednym firmy Janod – pokazywałam Wam go w zeszłym roku, o tutaj.

A to wszystko razem to już jest petarda! Aż człowiek sam by usiadł i się pobawił ;)

A na robienie zakupów polecam Wam sklep Fabryka Wafelków, gdzie wszystkie te zestawy dostaniecie w jednym miejscu :)