3 urodziny Janka

 

Lokomotywy, wagony, kolejki i tory to tematy którymi Janek żyje. Godzinami jeździ po domu pociągiem złożonym ze wszystkich wagonów jakie tylko mamy w domu, głośno zapowiadając wszystkim zainteresowanym (oraz niezainteresowanym) jego przyjazdy i odjazdy. Nie omieszka przy tym naśladować efektów dźwiękowych, przez co zapluwa się cały niemiłosiernie ;) Przy takim umiłowaniu pociągów, trzecie urodziny Janka nie mogły mieć żadnej innej tematyki, jak właśnie kolejkowej. Po raz kolejny stanęłam na uszach i zrobiłam wszystko co w mojej mocy, żeby te urodziny, były takimi jakie chciał Janek. I chyba się udało, bo radość była ogromna ;)

 

Dużo zdrówka i radości kochanie! Sto lat!

 

IMG_3405a

IMG_3332aaa

IMG_3348 1

IMG_3346 1a

IMG_3383aaa

IMG_3450 aa

IMG_3373 1a

IMG_3518 5aaaa

IMG_3515 a

IMG_3500 1aa

IMG_3462aa

 

Na Janka urodzinach nie było tylu gier i zabaw co u Ignasia <link>, jednak nie obyło się bez atrakcji. I to wielkich atrakcji! Następnego dnia udało nam się załatwić dla chłopców indywidualną przejeżdżkę starą, ogromną i buchającą dymem lokomotywą! I to za darmo, za co ślicznie dziękujemy Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej oraz pracującym tam, wspaniałym ludziom, którzy uwielbiają spełniać wielkie marzenia małych ludzi.

 

IMG_3753 1 kopia to co zawsze 2

IMG_3755 1qa

 

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
 
  • Dagmara Machocka

    O rany wygląda cudownie! właśnie szukam inspiracji dla mojego trzylatka, który zażyczył sobie tort z ‚Tomkiem’ :) Czy można wiedzieć skąd wzięłaś dekoracje?

    • Ojej, przepraszam, ten system komentarzy jest do bani, bo nie wszystkie pokazuje w mailach :( dekoracje znalazłam w internecie, ale to były raptem te trzy paski, co są na butelkach z napojami. Po prostu powycinałam je i poprzyklejałam do patyczków i słomek ;)

 Copyright © 2018 lemoniada. Wszystkie prawa zastrzeżone.